Tematické večery pro rodiče a Pohodová setkání s Pavlou

pani_s_hodinama_sTematické večery pro rodiče i Večerní pohodová setkání probíhají ve večerních hodinách v přátelské, neformální a uvolněné atmosféře.

  • Tematické večery pro rodiče

Vám nabízejí příležitost dozvědět se, v relativně krátkém čase, hodně zajímavých informací a najít odpovědi na konkrétní situace, které řešíte.

PaedDr. Veronika Kieslingová, dětská a rodinná terapeutka s bohatými zkušenostmi z klinické i privátní praxe se bude věnovat vždy jednomu tématu, odpovídat na Vaše otázky a nabídne reakce na situace, které přinesete.

 

18. 3. 2014

Neklidné a nesoustředěné děti, co potřebují?
rezervovat

6. 5. 2014

Bachovy květové esence pro děti, rodiče a jejich problémy

rezervovat

  • Večerní pohodová setkání

pro všechny, kteří se po každodenním shonu chtějí zklidnit, nalézt odpovědi na své otázky a získat nadhled a životní harmonii.

Tyto večery vede PaedDr. Pavla Žákovská, PCC. Probereme témata a zážitky s kterými přijdete, budeme sdílet zkušenosti a hledat cesty k vlastní pohodě. Součástí těchto setkání jsou i relaxační a meditační cvičení.


20. 3. 2014 rezervovat
15. 5. 2014
rezervovat
12. 6. 2014
rezervovat

Čas konání: 18,00 - 20,30

Cena: 250,- Kč (zvýhodněné ceny pro členy Klubu Pohoda)

Doporučujeme objednat si své místo na zvolenou akci na našich kontaktech, co nejdříve.

Rezervace je třeba potvrdit nejpozději do 5 pracovních dnů před termínem konání. Organizátor si vyhrazuje právo na zrušení akce v případě nenaplnění min. počtu účastníků.